Projekt Digitálni štúrovci:

-         je spolufinancovaný Ministerstvom dopravy, pôšt a telekomunikácií

-         je zameraný na jeden zo subjektov podieľajúcich sa na výchove a vzdelávaní našich žiakov – na rodičov.

-         Cieľom projektu je zorganizovať 5 desaťhodinových kurzov pre rodičov žiakov, paralelne v oboch učebniach PC s cieľom prezentovať prácu s dostupnými IKT, s PC, s programom WORD, EXCEL, Power Point, prácu s internetom, s digitálnym fotoaparátom a datavideoprojektorom a notebookom.

-         Termíny kurzu máj – jún 2006 a september – november 2006

-         Kurzy sú určené najmä pre matky na materskej dovolenke, či na rodičovskom príspevku, ženám v domácnosti, ktoré majú viac detí a vychovávateľkám detského domova /  na škole bude  zabezpečená starostlivosť o ich deti počas kurzu, prostredníctvom NO Štvorlístok pri našej škole/

-         Zakúpili sme tri notebooky v hodnote 91 999.- Sk, ktoré využívame pri práci v kurzoch aj na vyučovaní v škole.

-         Doteraz sme zorganizovali 5 desaťhodinových kurzov pre rodičov našich žiakov.

Aktualizácia 30.11.2006